navigate_nextព័ត៌មាន​អំពី​ធនាគារnavigate_nextសកម្មភាព​សង្គម និង​មនុស្សធម៌
សកម្មភាព​សង្គម និង​មនុស្សធម៌
វប្បធម៌​ការងារ​រួម​របស់ ធនាគារ អេស៊ីលីដា ភីអិលស៊ី ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ឡើង​ដោយ​គោរព​តាម​សង្គម ដែល​ធនាគារ​ធ្វើ​ប្រតិបត្តិការ រួម​ទាំង​ទស្សន​វិស័យ​លើ​អ្នក​ចូល​រួម​ជា​មួយ​យើង​ខ្ញុំ​ទាំង​អស់ ដែល​ក្នុង​នោះ​មិន​មែន​ផ្តោត​តែ​ទៅ​លើ​ភាគហ៊ុនិក បុគ្គលិក អតិថិជន និង​ដៃគូ​អាជីវកម្ម​ប៉ុណ្ណោះ​ទេ ប៉ុន្តែ​ផ្តោត​លើ​សហគមន៍​ទាំង​មូល ។
ធនាគារ អេស៊ីលីដា ភីអិលស៊ី ទទួល​ស្គាល់​ថា ការ​ចូល​រួម​បំពេញ​នូវ​តួនាទី​ជា​ប្រជាពលរដ្ឋ​ដ៏​ល្អ​ក្នុង​សហគមន៍​របស់​យើង គឺ​ជា​បច្ច័យ​មួយ​ដ៏​ល្អ​សម្រាប់​ផលប្រយោជន៍ និង​ភាព​រុង​រឿង​របស់​យើង​ទាំង​អស់​គ្នា ។ យើង​ខ្ញុំ​ទទួល​ស្គាល់​ថា ការ​គាំទ្រ​ចំពោះ​សហគមន៍​មិន​មែន​គ្រាន់​តែ​ជា​សីលធម៌​ល្អ​ប៉ុណ្ណោះ​ទេ ប៉ុន្តែ​ថែម​ទាំង​ធ្វើ​ឱ្យ​អាជីវកម្ម​មាន​លក្ខណៈ​ល្អ​ប្រសើរ​ផង​ដែរ ពោល​គឺ​មាន​ភាព​រឹងមាំ និង​ភាព​រុងរឿង គឺ​ត្រូវ​បំពេញ​ឱ្យ​គ្នា​ទៅ​វិញ​ទៅ​មក ។
ខាង​ក្រោម​នេះ គឺ​ជា​សកម្មភាព​សង្គម និង​មនុស្ស​ធម៌​សំខាន់ៗ ដែល​ធនាគារ អេស៊ីលីដា ភីអិលស៊ី បាន​ចូល​រួម​តាម​រយៈ​ការ​បរិច្ចាគ-ឧបត្តម្ភ​ផ្សេងៗ ។